Telefónne číslo

+421

905 942 808

lomka

PRÍRODNÉ MINERÁLY

PRÍRODNÉ MINERÁLY 
   

  Alternatívna medicína má na Slovensku ďalší prírodný produkt – liečenie konzumáciou hliny. Sú to PRÍRODNÉ MINERÁLY.

   Komplexná zmes vysokofrekvenčných minerálov, ktoré alkalizujú, energizujú a vyživujú bunky a udržiavajú priaznivú hodnotu pH v tele v rovnováhe.

   Tento doplnok dopĺňa nedostatok minerálov a stopových prvkov a tiež čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy.

PRÍRODNÉ MINERÁLY pozostávajú z mletej kamennej múčky s vysokým obsahom oxidu kremičitého, oxidu hlinitého, vápnika, železa, horčíka a značného množstva stopových prvkov – mangán, zinok, chróm, meď, ...

 

PRÍRODNÉ MINERÁLY majú pozitívny vplyv na:


Dna

Dnu spôsobuje ukladanie solí kyseliny močovej. Toto ochorenie postihuje kĺby na nohách a rukách. PRÍRODNÉ MINERÁLY štiepia soli kyseliny močovej, ktorá sa zhromažďuje v kĺboch, vďaka čomu sa pacient postupne zbavuje bolesti a zlepšuje sa pohyblivosť kĺbov.

 

Vysoký krvný tlak

Vysoký krvný tlak (hypertenzia) je nebezpečný a vždy ho treba liečiť. Opakom je hypotenzia (nízky krvný tlak). PRÍRODNÉ MINERÁLY pomáhajú vyrovnávať krvný tlak. Vďaka nim sa nielen zníži vysoký krvný tlak, ale aj normalizuje nízky tlak. Zároveň mizne hučanie v ušiach a nepríjemné návaly.

 

Osteoporóza

Osteoporóza, rednutie kostí, je metabolické ochorenie, pri ktorom kostné tkanivo redne, je stále krehkejšie a náchylnejšie ku zlomeninám. Pacientom sa po niekolko-týždňovom užívaní s osteoporózou postupne uľaví, zbavia sa bolestí a ich kosti zosilnejú.

 

Cukrovka

Cukrovka (diabetes) je metabolické ochorenie charakterizované zvýšenou hladinou cukru v krvi (hyperglykémiou). PRÍRODNĚ MINERÁLY  znižujú hladinu cukru v krvi - po pár týždňoch užívania sa hodnoty cukru v krvi normalizujú. 

 

Artróza

Artróza (osteoartrosa) je bolestivé ochorenie kĺbov, ktoré veľmi často postihuje ľudí cca od 50 rokov (najčastejšie tých s nadváhou). Prísunom kremíka s minerálov sa pacientom s artrózou postupne darí obmedziť bolesť a zlepšiť stav. 

 

Nadmerné vypadávanie vlasov

Užívaním PRÍRODNÝCH MINERÁLOV sa dá výrazne zmierniť padanie vlasov. Vlasy budú po niekoľkotýždennom užívaní pevnejšie, nebudú sa lámať a budú zdravé a krásne aj na pohľad. 

 

Detoxikácia organizmu, alergie

Už po pár dňoch dochádza k úprave zažívania, dostavuje sa pravidelná stolica, čistia sa črevá a obličky. Pečeň vylučuje toxické látky z tela, človek môže mať aj zvýšené pečeňové testy. Za 2-3 mesiace by mala byť cítiť veľká zmena k lepšiemu. Prejaví sa to v lepšej výkonnosti, sústredenosti, zlepšuje sa stav pleti. Môže sa zmierniť alebo úplne vytratiť priebeh rôznych alergií a ekzémov (je možné tiež prikladať obklady). 

 

Ďalšie zdravotné problémy:

  • Akútne a chronické zápalové ochorenia, reumatizmus
  • Svalové kŕče, bolesti svalov, chrbta a hlavy, migrény
  • Cievne problémy, kŕčové žily
  • Poúrazové stavy ako sú zlomeniny kostí, vykĺbenia a výrony
  • Kožné problémy – ekzémy, psoriáza (lupienka), hnisavé kožné procesy, rôzne vyrážky
  • Úprava sexuálnej výkonnosti – primerane veku
  • Únava, hučanie v ušiach, depresívne stavy
  • Menštruačné problémy
  • Neuralgické bolesti
  • Zlepšenie pamäte a koncentrácie.

 

Výsledky výskumu a praktické skúsenosti získané v priebehu posledných desaťročí potvrdzujú neoceniteľnú hodnotu zeolitu: viaže a vypúšťa z tela škodlivé látky, toxíny a voľné radikály. V súvislosti s veľkým povrchovým napätím má klinoptilolit zeolit početné dutiny a kanáliky, ktoré sú účinné smerom von aj dnu. To umožňuje čistiacu funkciu, ktorá spočíva v uvoľňovaní toxických znečisťujúcich látok, ako sú ťažké kovy, rádioaktívne látky a voľné radikály. Znečisťujúce látky v tele sú priťahované fyzikálnymi silami kryštálovej mriežky zeolitu, ktoré sú v jeho dutinách vo viazanej forme a následne vylučované prirodzenou cestou - trávením. Minerálne látky, ktoré sú potrebné pre dôležité telesné funkcie, sa môžu vstrebať iba v prípade keď naše telo nie je zaťažené škodlivými látkami. Ak znečisťujúce látky nie sú odstraňované na pravidelnej báze, absorpcia cenných minerálov nie je možná. Minerály sú z tela vylúčené, a to bez vykonania dôležitých funkcií v tele. V dlhodobom horizonte, a to napriek adekvátnemu príjmu minerálov, tak môže dôjsť k nedostatku minerálnych látok. Preto je veľmi dôležitá pravidelná detoxikácia škodlivín. V súčasnosti sme takmer neustále vystavení negatívnym vplyvom a látkam. Ide o znečistené ovzdušie, smog z dopravy a ciest i mnoho ďalších zdrojov, ako sú napríklad neorganické potraviny a chemikálie. S pravidelným príjmom zeolitu je garantovaná jednoduchá a bezpečná detoxikácia škodlivých látok. Zaručené je tiež príjmanie dôležitých minerálov v ich prirodzenej podobe obsiahnutých v zeolite.

 

Športovci a ľudia vystavení vysokej duševnej alebo fyzickej námahe majú zvýšený dopyt silikátov. Na zachovanie ich výkonu by mali pravidelne konzumovať zeolit, ktorý má vysoký obsah SiO2 (oxid kremičitý). Vzhľadom na vynikajúcu schopnosť zeolitu vymieňať katióny, jeho užívanie vedie k vylučovaniu škodlivých látok a voľných radikálov, ktoré vznikajú najmä v dôsledku choroby a intenzívnej športovej aktivity ako je jazda na bicykli, beh, plávanie, atď.

 

PRÍRODNÉ MINERÁLY (Zeolit) je základný prírodný minerál, ktorý pôsobí ako regulátor acidobázickej (pH) rovnováhy. Je východiskom pre prekyslený organizmus.

 

 

 

 

E-shop

 

 

Hore ^