Telefónne číslo

+421

905 942 808

lomka

ALOE VERA

Spoločnosť BENESSENCE – výrobca ALOE VERA

Talianska spoločnosť BENESSENCE  je jedna z kvalitných spoločností, ktorá je výrobcom Aloe Vera produktov a iných prírodných výživových doplnkov, vrátane kvalitných kozmetických prípravkov.

Kvalita a čistota všetkých výrobkov je v spoločnosti BENESSENCEprvoradým cieľom čo sa odráža:

  • vo výbere a použití certifikovaných materiálov,
  • v prevádzaní náročných laboratórnych testov kvality,
  • v dodržiavaní vysokých štandardov kvality vďaka modernému vybaveniu - výrobných priestorov a testovacích laboratórií.

Výrobky spoločnosti BENESSENCE sa líšia od ostaných pre jednu vec: voda, ktorá je bežne používaná v kozmetických prípravkoch, je nahradená šťavou Aloe Vera.

V praxi, základ, v ktorej sú rozpustené a zmiešané zložky, ktoré dávajú každému výrobku svoju špecifickosť činnosti, a nie len vodu, ale šťava z Aloe Vera.

Výrobky spoločnosti BENESSENCE sú vyhľadávané preto, že majú úroveň kvality charakterizujúce viac než všetky ostatné podobné výrobky, ktoré sa nachádzajú v obchode.

BENESSENCE, najlepší spôsob, ako milovať.

 

Aloe Vera od BENESSENCE:

 

  • preniká hlboko do tkanív tela, až k siedmej vrstvy kože
  • pomáha očistiť črevá a detoxikovať organizmus
  • môže pôsobiť ako anti-zápalovo, fungicídne a antivírovo
  • stimuluje a udržiava imunitný systém - podporuje rast nových buniek
  • môže slúžiť ako dezinfekčný a anestezujúci prírodný produkt
  • uľahčuje odstránenie mŕtveho tkaniva na povrchu,ale aj vo vnútri tela
  • pomáha upokojiť nervový systém

Produkty Aloe Vera sú odsúhlasené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Aloe Vera je rastlina, ktorú obdivovali už dávne civilizácie a prisúdili jej punc legendárnosti. Je skutočne jedným z najúžasnejších darov prírody?
Aloe Vera si už po stáročia získava náklonnosť ľudí vďaka svojim účinkom na organizmus. Pomáha zvyšovať imunitu, priaznivo pôsobí na tráviaci trakt a pri únave. Vychýrené sú aj jej priaznivé účinky na pokožku. Z ochorení látkovej premeny sú známe jej vynikajúce výsledky najmä pri cukrovke.

Prvá písomná zmienka o účinkoch Aloe sa nachádza na hlinených doštičkách z obdobia vlády sumerského kráľa Arkada zo 4. tisícročia p. n. l. Traduje sa, že za svoju krásnu pleť kráľovná Kleopatra vďačila prípravkom z Aloe. Vo svojej praxi ju používal aj slávny grécky lekár Hippokrates žijúci v 5. až 4. storočí p. n. l.

Prípravky z Aloe Vera možno použiť dvojakým spôsobom.

Lokálne, na povrchové ošetrenie alebo vnútorne. Najmä dámy potvrdia vynikajúce účinky kozmetických prípravkov obsahujúcich Aloe. Dôležité je, že pri mnohých kožných problémoch sa Aloe osvedčilo nielen v lokálnej, ale hlavne celkovej aplikácii - čo znamená, že optimálnou kombináciou je užívanie šťavy vnútorne a zároveň aplikovanie gélu na vonkajšie použitie.

 

Kúpiť

 

 

Hore ^